Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023694/0003

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Motiv vom Grazer Uhrturm, unleserlich signiert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 25 x 21 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, gering stockfleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online