Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023617/0002

Konfektaufsatz

19. Jhdt., aus farblosem dickwandigem Glas, beschliffen, mit Linien- und Weinrankenbemalung, goldgerändert, Durchmesser 17,5 cm, Höhe 16 cm, abgerieben, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:

Konfektaufsatz

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online