Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023479/0022

Henkelschale mit Deckel

aus Porzellan, weiß glasiert, reicher Golddekor, Durchmesser 16 cm, am Boden mit eingepresstem apokryphem Bindenschild gemarkt, datiert .837, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:

Henkelschale mit Deckel

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online