Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023143/0005

Kerzenständer

3-kerzig, aus Wiener Porzellan Marke Augarten, elfenbeinfarbig glasiert, farbig floral bemalt, Höhe 13,5 cm, mit unterglasurblauem Bindenschild gemarkt, nummeriert, starke Alters- und Gebrauchsspuren, abgerieben, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:

Kerzenständer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online