Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023676/0035

Carlo Wimmer

Carlo Wimmer - Schmuck Kunst Antiquitäten

(geb. 1928 in Wien, tätig als Grafiker und Bildhauer) Das letzte Abendmahl, signiert datiert Carlo 1993, Reliefplatte aus Gipsguss, eingefärbt, 66 x 106 cm, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:

Carlo Wimmer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck Kunst Antiquitäten
Datum: 07.09.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online