Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-780376/0001

Brillant/Smaragdarmkette

Gold/Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,90 ct, Länge ca. 18 cm, 21,4 g øG21 Tragespuren

07.09.2020 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Brillant/Smaragdarmkette

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online