Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-325197/0002

Brillantsolitär

Weißgold 750, Brillant ca. 0,20 ct, RW 55, 7,5 g, Gebrauchsspuren und Rhodinierung abgeriebenøg7

02.09.2020 - 10:57

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 02.09.2020 - 10:57
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 12.08. - 02.09.2020