Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107002/0008

Salamiverkäufer,

Salamiverkäufer, - Letní aukce Starožitnosti

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Wien 1955, Porzellan, bunt staffiert, Höhe 20,5 cm, unterglasurblaue Marke sowie goldene Datierung

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

19.08.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Salamiverkäufer,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 19.08.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online