Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038837/0053

Unbekannt, 1. Drittel 20. Jahrhundert

Der Gast verlässt die Tischgesellschaft, rückseitig undeutlich beschriftet, Tusche, Feder auf Papier, ca. 13 x 11 cm, Passepartout, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020