Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0255 -

Österreichischer Künstler

(2. Hälfte 20. Jahrhundert) Landschaft, undeutlich signiert und datiert unten rechts: (19)70, Lithografie-Probedruck, ca. 57 x 80 cm, Passepartout, Rahmen mit kleiner Eckfehlstelle (IMG0922)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Österreichischer Künstler

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020