Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0251 -

Robert Roubin *

(Schwaz i. Tirol 1943 geb.) Franziskanerkirche und Festung, signiert und datiert unten rechts: Roubin '81, schwarze Kreide auf Papier, ca. 37,5 x 31 cm (900000388)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:34

Vyvolávací cena:

Robert Roubin *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020