Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0199 -

Heinrich Tilly *

(Telfs 1931 geb.) Vegetable Komposition, signiert und datiert unten rechts: Tilly '74, Auflagenr. 65/75, Farblithografie, ca. 40 x 30,5 cm, Passepartout, gerahmt(IMG1006)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinrich Tilly *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020