Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0221 -

Herbert Breiter *

(Landeshut 1927-1999 Salzburg) Landschaft in Peloponnes, signiert und datiert unten rechts: 1982, Nr. 37/50, Farblithografie, ca. 27,5 x 35 cm, gerahmt (P1000868)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.08.2020 - 15:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Herbert Breiter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.08.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020