Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0203 -

Anton Buob *

(Luzern 1935-2016) Gesellige Runde, signiert unten rechts: A. Buob, Nr. 95/100, Farblithografie, ca. 35 x 41 cm, gerahmt (P1000946)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:38

Vyvolávací cena:

Anton Buob *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020