Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038761/0001

Alois Moravec *

(Mala Chyska 1899-1987 Prag) Stehender Akt - Seitenansicht, signiert und datiert unten rechts: A. Moravec 1946(?), Feder in Braun laviert, und schwarze Kreide auf Papier, ca. 39,5 x 27,5 cm (Passepartout-Ausschnitt), gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:47

Vyvolávací cena:

Alois Moravec *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020