Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038112/0002

Rodolfo Pasquinelli *

(Ancona, Italien 1948-2008 Treviso) La Gloria, signiert und bezeichnet: Tormedi Credero - La Gloria, Mischtechnik auf Holzplatte, ca. 80 x 80 cm

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:48

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Rodolfo Pasquinelli *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:48
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020