Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0249 -

Karl Dumler *

(Salzburg 1902-1982) Blick vom alten Müllnersteg nach Mülln, signiert und datiert unten rechts: Dumler 1954, Tuschfeder laviert auf Papier, ca. 20 x 28 cm, Passepartout, gerahmt (DSC01038)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Dumler *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020