Čís. položky 195-037382/0249 -

Karl Dumler *

Karl Dumler * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Salzburg 1902-1982) Blick vom alten Müllnersteg nach Mülln, signiert und datiert unten rechts: Dumler 1954, Tuschfeder laviert auf Papier, ca. 20 x 28 cm, Passepartout, gerahmt (DSC01038)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.08.2020 - 15:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Dumler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.08.2020 - 15:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020