Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0244 -

Josef Eidenberger *

(Bad Goisern 1899-1991 Wien) Eingang zum Peters Friedhof, in der Platte bezeichnet: SALZBURG, ST. PETER, darunter mit Bleistift signiert: Eidenberger, Farbradierung, ca. 34 x 24 cm, gerahmt (IMG0926)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:50

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Josef Eidenberger *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:50
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020