Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038837/0019

Fritz Skade *

(1898-1971) Schlafender Halbakt, signiert unten rechts, datiert(19)34 und beschriftet, Bleistiftzeichnung auf Papier, ca. 30 x 40 cm, Passep., Lichtrand

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:51

Vyvolávací cena:

Fritz Skade *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020