Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 326

Ausmusterungsring der Theresianischen Militärakademie,

Silber (800) punziert, Auflagen in Gold oder vergoldet, Datumsgravur 10.12.1957, wenig getragen, Zustand I-II (Ka)

+43-1-515 60-520, 544

regina.fensl@dorotheum.at

09.09.2020 - 15:54

Dosažená cena: **
EUR 333,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-520, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitné zbraně
Datum: 09.09.2020 - 15:54
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.09. - 09.09.2020