Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071184/0003

Thomas Ender

(Wien 1793-1875) Motiv vom Brienzer See, Uferpromenade, signiert Tho. Ender, Aquarell auf Papier, 26x 37 cm, gerahmt, (Hu)

Wir danken Dr. Maria Luise Sternath für die wissenschaftliche Unterstützung.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.09.2020 - 15:02

Cena:
EUR 2.620,-

Thomas Ender

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 24.09.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online