Čís. položky 138-070292/0021

Hugo Hodiener (Hodina)

Hugo Hodiener (Hodina) - Bilder

(Mährisch-Trübau 1886-1945 Klais) Gipfel des Kaisergebirges, signiert H. Hodiener München, Mischtechnik auf Karton, 70 x 60 cm, gerahmt, (fleckig), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.09.2020 - 15:04

Cena:
EUR 3.040,-

Hugo Hodiener (Hodina)

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 24.09.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online