Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060072/0001

Johannes Hilverdink

(Groningen 1813-1902 Amsterdam) Romantische Weideszene, signiert Joh. Hilverdink, Öl auf Leinwand, 43,5 x 64 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.09.2020 - 15:04

Cena:
EUR 2.070,-

Johannes Hilverdink

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 24.09.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online