Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068090/0001

Künstler um 1900

Motiv aus Aachen, Blick auf die Kirche St. Johann-Baptist in Aachen-Burtscheid, Öl auf Leinwand, 94,5 x 76 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), leicht beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

24.09.2020 - 15:04

Cena:
EUR 2.760,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 24.09.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online