Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070503/0001

Künstler um 1900

Eine stille Ecke im Garten, schwach leserliches Monogramm, Öl auf Leinwand, 81 x 61 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.09.2020 - 15:07

Cena:
EUR 1.930,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 24.09.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online