Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069448/0001

Ludwig Müller-Cornelius

(München 1864-1946) Heuernte, signerit LMüller-Cornelius (ligiert), Öl auf Holz, 14 x 20,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

24.09.2020 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 690,-
Cena:
EUR 690,-

Ludwig Müller-Cornelius

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 24.09.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online