Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023673/0020

Switbert Lobisser *

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt, Studium an der Wiener Akademie Mitglied Wiener Künstlerhaus) "Kärntner Berg" handsignert Switbert Lobisser, sowie monogrammiert SL, Holzschnitt, op. 37, Stockgröße 35,5 x 35,5 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:00

Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online