Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023711/0002

Künstler 20. Jhdt.

Antilope, Bleistiftzeichnung (Studie), im Stile L. H. Jungnickel, unsigniert, Bildausschnitt 17 x 20 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online