Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120189/0000

Karl Reithmeyer

(Ölmütz 1872-1936, Gastschüler der Wiener Akademie, war Mitglied der Genossenschaft bild. Künstler Wien) Altstadt, handsigniert K. Reithmeyer, Aquarell/Gouache auf Karton, Bildausschnitt 38 x 28 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Karl Reithmeyer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online