Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023634/0004

Emmi Singer-Hiessleitner *

(Voitsberg 1884-1980 Graz) "Bei Semriach", monogrammiert E. H. S., Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 33,5 x 45,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:

Emmi Singer-Hiessleitner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online