Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023685/0005

Markus Vallazza

(St. Ulrich, Gröden geb. 1936) unleserlich betitelt, handsigniert Markus, Radierung in sepiabraun, 1/40 nummerierten Abzügen, Stockgröße ca. 32,5 x 35,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:08

Vyvolávací cena:

Markus Vallazza

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online