Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023728/0002

Paul Kassecker *

(Villach 1903-1992 Aflenz, Ausbildung an der Grazer Kgew. schule u. Wr. Akademie) Musiktrio, handsigniert P. Kassecker, Holzschnitt (Handdruck), Stockgröße 21 x 21 cm, Passeparteaut, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Kassecker *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online