Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023452/0001

Siegfried Schwab *

(Rottenmann 1927-2010 Trieben) Altes Kurtheater von Gleichenberg, handsigniert, datiert Si. Schwab.983, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 40,5 x 59 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Siegfried Schwab *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online