Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119857/0000

2 Zierschalen

aus thüringer Porzellan, Marke Schirholz/Plaue, weiß glasiert, farbig floral bemalt, durchbrochen gearbeitete Wandungen mit plastischen Rosenzweigen und Goldrand geziert, Durchmesser 15 und 16,5 cm, am Boden gemarkt, Altersspuren, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

2 Zierschalen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online