Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120201/0000

Erich Dichtl *

(Mährisch-Krumau 1890-1955 Wien) Waldtiere, handsigniert E. Dichtl, 6 Radierungen in Farbe Stockgrößen ca. 12 x 8 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2020 - 15:44

Vyvolávací cena:

Erich Dichtl *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2020 - 15:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online