Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048935/0010

Brillant Chrysopras Ring

Weißgold 750, vergoldet, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, 11,4 g, RW 57øg9

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.09.2020 - 15:55

Vyvolávací cena:

Brillant Chrysopras Ring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 10.09.2020 - 15:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.08. - 09.09.2020