Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038312/0008

Friedrich Gradisnik *

(Mariahof/Stmk. 1948 geb.) Mensch und Tier, monogrammiert und datiert: FG (20)03, Öl auf Papier, ca. 50 x 69 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

27.08.2020 - 15:50

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Friedrich Gradisnik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.08.2020 - 15:50
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.08. - 27.08.2020