Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070150/0002

Künstler um 1910

Hafen (Hamburg ?), undeutlich signiert, datiert Otto Herschel (?) 1908, Öl auf Holz, 17 x 25 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.09.2020 - 10:25

Vyvolávací cena:

Künstler um 1910

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 08.09.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online