Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103652/0011

Ovales Steinguss Relief, drei Putti,

20. Jh., Marmor imitierend, nach dem Vorbild von Leon Bertaux, gerahmt, 45 x 54 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

30.09.2020 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Cena:
EUR 250,-

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Works of Art
Online do: 30.09.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online