Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025033/0007

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Landschaft, signiert: Korab, datiert: 20(05), Pastellkreide auf Papier von Hahnemühle, ca. 48 x 62,5 cm, obere rechte Ecke mit kleiner Papier-Fehlstelle; zuzüglich: Buch: K. Korab (Hg.), Karl Korab, 70 Zeichnungen, 1957-2006, Sonndorf 2007 (2)

Literatur: Ganzseitig abgebildet in: K. Korab (Hg.), Karl Korab, 70 Zeichnungen, 1957-2006, Sonndorf 2007

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

01.09.2020 - 15:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Korab *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 01.09.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online