Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106533/0006

Kuhglocke,

alpenländisch 19. Jh., Bronzeguss mit Reliefauflagen, Halsriemen Leder mit Wollfäden verziert, Eisenschnalle, starke Gebrauchsspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.09.2020 - 10:24

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Kuhglocke,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 02.09.2020 - 10:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online