Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106571/0010

Christus,

Dreinageltypus, im Stil der Gotik 19. Jh., Lindenholz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Höhe 51 cm, Altersund Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.09.2020 - 10:26

Vyvolávací cena:

Christus,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Volkskunst und Skulpturen
Datum: 02.09.2020 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online