Čís. položky 139-106730/0031

Hl. Georg,

Hl. Georg, - Starožitnosti

20. Jh., Eiche vollrund geschnitzt, auf Sockel montiert, Gesamthöhe 77 cm, seitlich monogrammiert und datiert AM 1971 (Adolf Mittermaier), (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.09.2020 - 10:38

Vyvolávací cena:

Hl. Georg,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.09.2020 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.