Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106628/0007

Wiener Silber Gießer,

oval, plastischer Dekor, Höhe 8,5 cm, Gewicht 155 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Druckstelle auf Wandung, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.09.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Wiener Silber Gießer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 08.09.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online