Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038736/0013

Emil Keyser

(Stans/Schweiz 1846-1923 München) Mädchen mit gelber Blume, monogrammiert unten links: EK,Öl auf Karton, ca. 39 x 25 cm, unterer bzw. oberer rechter Randbereich mit Lochstellen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.09.2020 - 15:23

Vyvolávací cena:

Emil Keyser

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 03.09.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2020