Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037680/0030

Hannes Baier *

(Innsbruck 1941 geb.) Am Markt in Montenegro, signiert unten rechts: H Baier, Aquarell auf Papier, ca. 48 x 36 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.09.2020 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Hannes Baier *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 03.09.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2020