Čís. položky 195-038499/0002

Unbekannt

Unbekannt - Klenoty, umění a starožitnosti

(Französisch?, 19. Jahrhundert) Landschaft mit altem Turm, Segelschiff und Booten, Goauche, weiß gehöht, auf Karton, ca. 13 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

03.09.2020 - 15:36

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Unbekannt

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.09.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2020