Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12

Antonietta Brandeis

(Myslkovice 1849-1910 Venice)
Miramare Castle, Trieste, monogrammed AB, watercolour on paper, 14 x 20 cm, framed, (GG)

Provenance:
Private Collection Italy.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

23.09.2020 - 15:02

Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-

Antonietta Brandeis

(Myslkovice 1849-1910 Venice)

Provenance:
Private Collection Italy.

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 23.09.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2020