Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 155

Ferdinand Leeke

(Burg/Magdeburg 1859-1923 Nuremberg)
The Rhinemaidens, signed, inscribed and dated Ferd. Leeke München 1913, oil on canvas, 116.5 x 149 cm, unframed, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.09.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 7.040,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Ferdinand Leeke

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle d. 19. Jh.
Datum: 23.09.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2020