Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 178 -

George Majewicz *

(Polkowitz 1897-1965 Münchberg/Berlin)
A Roe Deer in a Forest Glade, signed G. Majewicz, oil on canvas, 71 x 60 cm, framed, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.09.2020 - 15:29

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-

George Majewicz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle d. 19. Jh.
Datum: 23.09.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2020